Hakkımızda

Misyonumuz

* ŞANLIURFALI SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARINI BİR ARAYA GETİREREK İLETİŞİMİ SAĞLAMAK,ALIŞVERİŞ VE TİCARET ANLAYIŞINI GELİŞTİRMEK.
* ÇEŞİTLİ FALİYETLER,YAYINLAR VE SEMİNERLERLE ÜYELERİN BİLGİLENDİRİLMESİNİ SAĞLAMAK.
* MESLEKİ KONULARDA GELİŞİP TECRÜBE EDİNMELERİNE DESTEK OLMAK.
* ULUSAL DÜZEYDEKİ İŞ BİRLİKLERİYLE ÜYELERİN ÇEŞİTLİ ALANLARDA FIRSATLAR ELDE ETMESİNİ SAĞLAMAK.
* ÜYELER ARASI DAYANIŞMA İLE ULUSAL EKONOMİDE ETKİN BİR GÜÇ OLUŞTURMAK.
*ŞANLIURFA DIŞINDA YAŞAYAN SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARIMIZ İLE ŞANLIURFAYI SEVEN TÜCCAR VE SANAYİCİLERLE ŞANLIURFADA YATIRIM YAPAN SANAYİCİ VE İŞ ADAMLARIMIZI BULUŞTURMAK.
* VALİLİK, BELEDİYE,SANAYİ VE TİCARET ODASI ARASINDA KÖPRÜ ROLÜ ÜSTLENMEK.
*ŞANLIURFAYA YATIRIMLARI ÇEKMEK İÇİN FALİYETLER YAPMAK
*BÜROKRATİK MEVZUATLAR İLE İŞLERİN DOĞRU ,KOLAY VE HIZLI ÇÖZÜLMESİ İÇİN ÖNERİLER SUNMAK VE DESTEK OLMAK.

Vizyonumuz

* ETKİN VE ETİK DEĞERLER ÜZERİNE İNŞA EDİLMİŞ ADİL YÖNETİM ANLAYIŞINI ESAS ALARAK YENİLİKÇİ VE BAŞARI ODAKLI ÇALIŞMALARLA ÜLKEMİZİN,ŞANLIURFAMIZIN VE İŞ ADAMLARIMIZIN DEĞERİNİ VE İTİBARINI YÜKSELTMEK.

Değerlerimiz

*MİLLİ VE MANEVİ DEĞERLER
*YERLİ VE MİLLİ ANLAYIŞ
*DAYANIŞMA VE İTİBAR
*ETİK DEĞERLER
*DOĞRULUK
*VERİMLİLİK
*ADALET
*ŞEFFAFLIK
*CÖMERTLİK
*GELİŞTİRME VE YENİLİK
*LİYAKAT
*TUTUMLULUK
*ÇEVRE BİLİNCİ

2018

URSİAD Nedir ?

URSİAD (Şanlıurfalı Sanayici ve İş Adamları Derneği) 06/07/2018 tarihinde kurulmuş olup,Türkiye Ekonomisine,üretime ve istihdama katkı sağlamayı ilke edinmiş,önce insan,iyi insan ve çalışkan insan unsurlarını benimsemiş,birliktelik ve ortaklık anlayışı ilkeleriyle yola çıkan ve iş hayatına ivme katma azmiyle  çalışan insanlar topluluğudur.

Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor. Morbi sagittis, sem quis lacinia faucibus, orci ipsum gravida tortor, vel interdum mi sapien ut justo. Nulla varius consequat magna, id molestie ipsum volutpat quis. Suspendisse consectetur fringilla suctus.

2020

URSİAD’ın Hedefleri

Türkiye’nin ekonomisine, Anadolu insanının inançlı ahlak anlayışını ve ahilik geleneğini,Sanayimizin çalışan tüm çarklarına model olarak uygulamak hedefindedir.

Ben anlayışından çok biz anlayışını ve ekip ruhunu pekiştirmek, yalana ve riyaya meyil etmeden hakkı ve hukuku Allah’ın adalet anlayışıyla bütünleştirerek önce milletine sonra kendisine kar getirme ilkesini hakim kılmak şuurunda ve isteğindedir.

Ülkemizin ihtiyacı olan sektörlerde Endüstriyel ve Sanayi yatırımlarını destelemek, üretim ve istihdam projelerine katkı sağlayarak, kendi çıkarından önce ülke menfaatini gözeten milli ve yerli bir anlayışla çalışmalarına devam edecektir.

Kısaca Kurul Üyeleri

Ömer Faruk Bahçivan

Kurul Başkanı

Salih Güloğlu

Kurucu Üye

Adnan Şansal

Kurucu Üye
Menü